Klub Jeździecki WOLICA zaprasza na Letnie Obozy Konne 2024
Już od 23 lat cieszymy się przyjemnością nauczania setek młodych adeptów, jak połączyć świetną zabawę z nauką jazdy konnej. Nasze letnie obozy konne to idealne miejsce, aby dzieci i młodzież spędziły wakacje w towarzystwie niesamowitych zwierząt, jakimi są konie.
Dowiedz się więcej
Zawody jeździeckie dla wszystkich poziomów zaawansowania
Dokładne informacje, w tym terminy i propozycje zawodów, można znaleźć w naszym kalendarzu. Zapraszamy do udziału i wspólnego dzielenia pasji do koni i jeździeckiej rywalizacji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, w naszym klubie znajdziesz odpowiednie wydarzenia, które pozwolą Ci rozwijać się w świecie jeździeckim.
Previous
Next

Zawody jeździeckie

Nasz klub jest dumny z aktywnego uczestnictwa w organizacji różnorodnych zawodów jeździeckich, które są dostosowane zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do bardziej doświadczonych jeźdźców. Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz wydarzeń, które pozwalają na rozwijanie umiejętności i rywalizację na różnych poziomach zaawansowania:
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica
Zawody ogólnopolskie dla dzieci i młodzieży
Nasze regularne konkursy gromadzą młode talenty i dają im szansę rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim. To doskonała okazja do pokazania swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia w jeździe konnej. Nasze zawody promują pasję i talent młodych jeźdźców.
Zawody ogólnopolskie
Nasze zawody ogólnopolskie przyciągają jeźdźców z różnych regionów kraju. To wyjątkowa okazja do rywalizacji na najwyższym poziomie i zdobycia prestiżowych tytułów w świecie jeździeckim. Nasze zawody przyciągają najlepszych jeźdźców, tworząc atmosferę konkurencji i przyjaznej rywalizacji.
Zawody regionalne i towarzyskie
Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jeździeckim sportem, oferujemy zawody regionalne i towarzyskie. To doskonałe miejsce do nauki i zdobywania pierwszych doświadczeń w zawodach. Nasze zawody regionalne są przyjazne dla początkujących i pozwalają na rozwijanie umiejętności w bezpiecznym środowisku.
Amatorskie Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody
Jesteśmy dumni z naszej inicjatywy - organizowania Amatorskich Mistrzostw Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody. To wyjątkowe wydarzenie, które cieszy się coraz większym uznaniem. W tym roku odbędzie się już III edycja, a patronem medialnym będzie gazeta Gallop. Chcemy dostarczać niezapomnianych wrażeń i promować miłość do jeździectwa wśród młodego pokolenia. Nasze mistrzostwa to okazja do rywalizacji i zabawy dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom doświadczenia.
JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości