Szeroka oferta szkoleń i treningów jeździeckich
Rozbudowaliśmy naszą ofertę o różnorodne dziedziny jazdy konnej, w tym także trening jeździecki sportowy. Kursantów na różnych poziomach szkolimy z dyscypliny skokowej, ujeżdżania, a także WKKW (wszechstronny konkurs konia wierzchowego), czyli przygotowania to tzw. triatlonu jeździeckiego. Nasza oferta dopasowana jest zarówno do jeźdźców, jak i ich koni.

Przygotowanie do zawodów oraz do zdobycia odznak

Organizujemy trening koni i jeźdźców na różnych poziomach zaawansowania. Pomagamy również w opanowaniu wierzchowców trudnych do współpracy. Nasi jeźdźcy odnoszą duże sukcesy w rozmaitych zawodach i konkursach sportowych. Co więcej, zainteresowanych przygotowujemy również do egzaminu na odznakę, które organizowane są m.in. na terenie naszego ośrodka.
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica

Treningi sportowe w KJ Wolica

Jeźdźców i konie przygotowujemy m.in. do zawodów w skokach przez przeszkody, para ta odbywa sportowy trening skokowy, który może mieć charakter przygotowawczy do konkursów oraz zawodów na różnych poziomach. Oczywiście zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych trenerów, którzy znajdują złoty środek i pomagają w wypracowaniu porozumienia pomiędzy jeźdźcem a koniem, które nie zawsze jest łatwe oraz szybkie do osiągnięcia.
W naszym ośrodku zajmujemy się także korektą trudnych wierzchowców, w tym również początkujących, aby uzyskać możliwość spokojnej pracy. Pomagamy z opanowaniem podstawowych zasad i umiejętności oraz wypracowaniu właściwej relacji z opiekunem. Doświadczenie na różnych polach i w różnych dyscyplinach pozwala nam zorganizować zajęcia dostosowane do Państwa potrzeb. Dodatkowo zapewniamy całoroczne i cykliczne prowadzenie oraz szkolenie par, przygotowując wierzchowca i jeźdźca np. do zawodów sportowych.
JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości