Obozy 2024 w Klubie Jeździeckim Wolica
Już od 23 lat mamy przyjemność uczyć setki młodych adeptów jak połączyć świetną zabawę z nauką jazdy konnej! Starannie przez nas przygotowany program zapewnia doskonałą bazę wypadową dla dzieci i młodzieży pragnących spędzić swoje wakacje z niesamowitymi zwierzętami, jakimi są bez wątpienia konie.
OBOZY KONNE 2024

Klub Jeździecki WOLICA zaprasza na Letnie Obozy Konne 2024

Czas spędzony w Klubie Jeździeckim Wolica został starannie zorganizowany, aby dostarczyć wiedzy i rozwijać umiejętności jeździeckie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Nasze zajęcia są prowadzone pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej posiadającej uprawnienia PZJ. Skupiamy się przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa oraz dostarczeniu niezapomnianych wrażeń. Organizujemy obozy 10 dniowe z dwoma jazdami oraz 7 dniowe z jedna jazdą. Na koniec turnusu 10-dniowego jest możliwość zdawania egzaminu na odznaki jeździeckie.

OBOZY LETNIE 2024

Program obozu jeździeckiego

Na nasze obozach stawiamy na rozwój nowych umiejętności oraz utrzymywanie kontaktów twarzą w twarz .Dzięki temu w pełni możemy skupić się na poznaniu siebie i rozwijać kreatywność. Pozwoli to spędzić czas tylko z końmi i przyjaciółmi. Ograniczamy czas “przebywania ” z telefonem komórkowym (:

Przyjazd na obóz odbywa się w godzinach 16:00 – 18:00. wyjazd w ostatni dzień po śniadaniu 

Specjalna dieta ,oprócz wegetariańskiej , dopłata 200 zł Pierwszym posiłkiem jest kolacja.  Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach 3,4 osobowych z łazienką na terenie ośrodka .Posiadamy własną kuchnię ,posiłki przygotowywane są specjalnie dla obozowiczów. Nie ograniczamy jedzenia ,śniadania i kolacje są w formie szwedzkiego stołu ,obiady również nie są porcjowane .

  • Dzieci posiadają ubezpieczenie NWW 
  • Obozy są zgłoszone do kuratorium 
  • Posiadamy pozytywna opinie sanepidu i straży pożarnej Wyjazd w ostatni 
NAUKA POŁĄCZONA Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Jazdy konne - różnorodne doświadczenie

Nauka jazdy ujeżdżeniowej obejmuje podstawowe umiejętności prowadzenia konia, dostosowane do indywidualnego poziomu zaawansowania uczestnika.
Jazdy skokowe - bezpieczeństwo i technika
Jazdy skokowe to zarówno nauka od podstaw, jak i doskonalenie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo oraz rozwijanie technicznych zdolności jeźdźca.
Jazda na oklepie, pławienie koni i pony games
Różnorodne aktywności, takie jak praca nad dosiadem, jazda na oklepie, pławienie koni (dla zaawansowanych), oraz pony games, pozwalają uczestnikom rozwijać różne aspekty umiejętności jeździeckich.
Wyjazdy w teren dostosowane do poziomu zaawansowania
Wyjazdy w teren stanowią uzupełnienie programu, dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników, zapewniając różnorodność i praktyczne doświadczenia jeździeckie.
ZAKOŃCZENIE TURNUSU

Egzamin na odznakę PZJ

Na zakończenie każdego turnusu przewidziany jest egzamin na Odznakę Jeździecką PZJ. Wg nowych przepisów, zdanie egzaminu na Brązową Odznakę wymaga posiadania Odznaki Jeżdżę Konno. Przed egzaminem konieczne jest wypełnienie druku RODO, dostępnego do pobrania. Rejestracja w aplikacji Artemor na stronie www.pzj.pl jest wymagana do zdawania egzaminu.

Pliki do pobrania i wypełnienia

JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości