Sesje fotograficzne w ośrodku
KJ Wolica
Zapraszamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia sesji zdjęciowych na malowniczym terenie naszego ośrodka oraz otaczających go pól, łąk i lasów. Współpracujemy z firmami fotograficznymi, organizatorami warsztatów oraz sesji reklamowych. Oferujemy doskonałe warunki oraz niezwykle fotogeniczne konie, które stanowią doskonałe uzupełnienie każdej fotografii.

Wynajem koni do sesji fotograficznych

Nasi urokliwi konie są dostępne do wynajmu na sesje fotograficzne i nagrania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać zwierzę idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Współpracujemy również z fotografami, co pozwali nam spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy wynajem koni w Wolicy obok Kalisza, z możliwością dojazdu we wskazane miejsce.
Koszt wynajmu konia na sesje fotograficzne zawsze jest ustalany indywidualnie. Cena ta obejmuje przygotowanie konia do sesji, dostosowanie odpowiedniego sprzętu oraz asystę osoby dbającej o bezpieczeństwo sesji. Dodatkowo jest możliwość wynajmu konia na sesje wyjazdowe, zależnie od stopnia wyszkolenia konia i wymagań zleceniodawcy. Warto zauważyć, że na każdą godzinę przypada 15 minut przerwy dla konia. Dodatkowo, koszt transportu konia jest płatny.

Skontaktuj się w sprawie wynajmu konia na sesję fotograficzną

Napisz do nas wiadomość mailową na adres kjwolica@gmail.com lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń do nas 62 76 12 564 lub +48 602 400 102.
Klub Jeździecki Wolica
CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości