Egzaminy na odznaki jeździeckie w naszym ośrodku

W Naszym ośrodku systematycznie organizujemy egzaminy na odznaki jeździeckie Polskiego Związku Jeździeckiego, obejmujące brązową i srebrną odznakę. Dodatkowo organizowane są również egzaminy dotyczące odznaki “jeżdżę konno”. To doskonała okazja dla pasjonatów jeździectwa, którzy pragną udowodnić swoje umiejętności i osiągnięcia w dziedzinie jeździeckiej.

Terminy oraz koszt odznaki:

Nie ma możliwości zdawać jednego dnia odznaki JK I BOJ. Zgłoszenia prosimy kierować na maila kjwolica@gmail.com przynajmniej tydzień przed terminem egzaminu. Jednocześnie warunkiem koniecznym jest zarejestrowanie się na wybrany egzamin w aplikacji ARTEMOR. Płatność gotówką na miejscu.

Możliwość wypożyczenia konia

Odznaki: srebrna, brązowa, jeżdżę konno

Pasjonaci jeździectwa

Systematyczna organizacja egzaminów

Brązowa i srebrna odznaka jeździecka

Brązowa odznaka jest niezbędna dla osób, które dążą do zarejestrowania się w związku jeździeckim jako zawodnicy lub aspirują do roli sędziów jeździeckich. Stanowi ona swoistą przepustkę do dalszego rozwoju w świecie jeździeckim, pozwalając na uczestnictwo w zawodach i rywalizację na kolejnych poziomach trudności.
Srebrna odznaka jest konieczna, aby zdobyć III licencję w skokach, co umożliwia starty w konkursach na poziomie 110 cm i 120 cm. To znaczący krok dla osób, które pragną podjąć wyzwania w zawodowym jeździectwie, a także zdobyć uznanie w środowisku jeździeckim. Warto dodać, że zaliczenie konkursu licencyjnego jest nieodłącznym elementem zdobywania srebrnej odznaki.
JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości