Klub Jeździecki WOLICA zaprasza na Letnie Obozy Konne 2024
Już od 23 lat cieszymy się przyjemnością nauczania setek młodych adeptów, jak połączyć świetną zabawę z nauką jazdy konnej. Nasze letnie obozy konne to idealne miejsce, aby dzieci i młodzież spędziły wakacje w towarzystwie niesamowitych zwierząt, jakimi są konie.
Dowiedz się więcej
Doskonała infrastruktura dla miłośników koni
Każdy boks wyposażony jest w automatyczne poidło, żłób i lizawkę, co zapewnia stały dostęp do wody oraz odpowiednie warunki żywieniowe. Jako nasz priorytet, dbamy o to, aby konie miały wszystko, czego potrzebują.
Previous
Next

Stajnia stworzona z myślą o komforcie i bezpieczeństwie

Nasza stajnia jest miejscem, które priorytetowo dba o zdrowie i wygodę koni, jak również o satysfakcję i komfort ich właścicieli. W naszym obiekcie znajdziecie Państwo szereg udogodnień, które uczynią pobyt koni i jeźdźców jak najbardziej komfortowym.
Oferuje pełną infrastrukturę, która umożliwia wygodne prowadzenie treningów i zajęć jeździeckich. Posiadamy siodlarnie, myjki zewnętrzną i wewnętrzną, 2 kryte ujeżdżalnie (mniejszą o wymiarach 20x40m z podłożem piaskowym i większą o wymiarach 70x21m z podłożem z piasku kwarcowego z włókniną), 2 zewnętrzne place do jazdy, czworobok do treningów, a także komplet przeszkód, które pozwalają na różnorodne ćwiczenia. Nasze zaplecze socjalne to miejsce, w którym jeźdźcy mogą odpocząć i korzystać z wygodnych udogodnień.

Profesjonalna opieka i żywienie

Nasze stajnie są zarządzane przez wyszkolonych stajennych oraz zaangażowanych właścicieli, którzy troszczą się o dobrostan koni. Zapewniamy regularne karmienie koni, dostosowane do ich potrzeb, co obejmuje dwa lub trzy posiłki dziennie. Dodatkowo, dostarczamy wszelkie pasze i suplementy zgodnie z wytycznymi właścicieli koni. Jako ściółkę stosujemy słomę lub trociny, a konie mają dostęp do pastwisk z wodą przez całą dobę, co sprzyja naturalnemu zachowaniu i ruchowi.
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica

Współpraca z ekspertami

W naszym klubie współpracujemy z doświadczonymi trenerami, weterynarzami oraz kowalami, co gwarantuje kompleksową opiekę nad końmi. Ponadto, dla właścicieli koni, istnieje możliwość pozostawienia swojego konia pod treningiem pod okiem wykwalifikowanego trenera nawet w swojej nieobecności. Jesteśmy dumni z tego, że nasza stajnia oferuje pełen zakres usług, dbając o zdrowie, rozwój i sukcesy zarówno koni, jak i ich właścicieli.
JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości