Zimowiska 2024 w Klubie Jeździeckim Wolica
Czas spędzony w Klubie Jeździeckim Wolica jest starannie zorganizowany, by dostarczyć wiedzy i umiejętności, zarówno dla najmłodszych, jak i dla zapalonych jeźdźców.
ZIMOWISKO 2024

Niezapomniane zimowisko w Klubie Jeździeckim Wolica

Z dumą przedstawiamy naszą ofertę zimowisk, które odbywają się już od 18 lat w naszym Klubie Jeździeckim WOLICA. Nasze doświadczenie pozwala nam uczyć setki młodych adeptów, jak połączyć fascynującą zabawę z nauką jazdy konnej. Program, który przygotowaliśmy, stanowi doskonałą bazę wypadową dla dzieci i młodzieży pragnących spędzić ferie zimowe w otoczeniu niesamowitych zwierząt – koni. Czas spędzony w Klubie Jeździeckim Wolica jest starannie zorganizowany, by dostarczyć wiedzy i umiejętności, zarówno dla najmłodszych, jak i dla zapalonych jeźdźców. Poniżej przedstawiamy dostępne terminy oraz cennik turnusu zimowego:
NASZE USŁUGI

Szeroka oferta zimowisk

W naszym ośrodku nie tylko oferujemy szeroką gamę usług rekreacyjnych związanych z jazdą konną, ale również zapewniamy profesjonalne szkolenia, treningi, a także możliwość zakwaterowania w naszym pensjonacie. Poniżej znajduje się lista wszystkich usług które oferujemy w cenie turnusu:

KJ Wolica zimą
ZAKOŃCZENIE TURNUSU

Egzamin na odznakę PZJ

Każdy turnus kończy się egzaminem na odznakę PZJ w piątek. To nie tylko okazja do sprawdzenia umiejętności, ale także do dodatkowej radości i satysfakcji. Jeśli Wasze dziecko jeździ konno, zachęcamy do zabrania swojego konia! Przyjazd z własnym koniem jest bezpłatny, a ewentualne dodatkowe jazdy na klubowych koniach kosztują jedynie 50 zł.
W naszym ośrodku nie wymagamy zaliczek. Jesteśmy elastyczni i chcemy, aby cały proces rejestracji był dla Was jak najbardziej komfortowy.
Przygotujcie się na niesamowite przygody, nowe znajomości i niezapomniane wspomnienia podczas zimowiska w naszym ośrodku!
KOMFORTOWY WYBOCZYNEK

Noclegi w Stajni Wolica

Hotel Stajnia Wolica dysponuje 10 komfortowymi pokojami odpowiadającymi standardom trzech gwiazdek hotelowych. Nasze pokoje wyposażone zostały w wygodne łóżka, telewizory LCD, biurka oraz nowoczesne łazienki z ręcznikami i suszarkami do włosów. Wszystkie pokoje, z uwagi na wymagania i oczekiwania klientów posiadają podwyższony standard.

Dla Państwa wygody, zapewniamy również bezpłatny parking, dostęp do WiFi, przestronne patio, specjalnie przygotowane miejsce na ognisko oraz wiele innych atrakcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo również organizację konferencji firmowych w naszej sali konferencyjnej.

Pliki do pobrania i wypełnienia

JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości