Indywidualne wsparcie na każdym etapie
Nasze spotkania z instruktorem to o wiele więcej niż tylko jazda konna. To okazja do korzystania z profesjonalnej wiedzy i wsparcia, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jeździectwem, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem, nasi instruktorzy są tu, aby Ci pomóc osiągnąć swoje cele.

Pojedyńcze jazdy konne z doświadczonym instruktorem

Nasze jazdy konne są dostępne przez cały tydzień, aby dostosować się do różnych harmonogramów i preferencji naszych klientów. W dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku, oferujemy jazdy o trzech różnych porach: o godzinie 16:00, 17:00 oraz 18:00. Jeśli wolą Państwo spędzić weekend na świeżym powietrzu, w soboty dostępne są sesje rannego konnego relaksu o godzinie 9:00, 10:00 i 11:00.
Aby wziąć udział w jednej z tych emocjonujących przejażdżek, koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym doświadczonym instruktorem, który dostosuje zajęcia do Państwa poziomu zaawansowania i indywidualnych potrzeb. Każda sesja trwa 60 minut, pozwalając na pełne skupienie i rozwijanie umiejętności jeździeckich. W naszym klubie troszczymy się o to, by każda jazda była wyjątkowym doświadczeniem, łączącym naukę z przyjemnością.

Wyjątkowe doświadczenia

60 minutowe sesje treningowe

Doświadczeni instruktorzy

Dostępność w weekendy

JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości