Imprezy grupowe w malowniczej okolicy
Klub Jeździecki Wolica to nie tylko miejsce dla pasjonatów koni, ale również doskonała lokalizacja do organizacji różnego rodzaju imprez grupowych. Nasz malowniczy teren, otoczony przez urokliwy las i przestronne pola, stwarza idealne warunki do organizacji imprez plenerowych. Oddalamy się od miejskiego zgiełku i zapraszamy do spędzenia czasu w otoczeniu przyrody.

Elastyczność w organizacji

W Klubie Jeździeckim Wolica dajemy naszym klientom pełną elastyczność w organizacji imprez grupowych. Możemy łączyć zabawę na świeżym powietrzu z bankietem w naszej obszernej sali lub wynajmem samej sali. Towarzyszą nam zazwyczaj konie, które można dosiadać na sąsiednim maneżu, pod czujnym okiem instruktora. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje, a nasza doskonała kuchnia oraz zakwaterowanie w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienką i telewizorem gwarantują komfortowy pobyt. Dodatkowo, zapewniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Osoba ujeżdżająca konia w klubie jeździeckim KJ Wolica
Hotel KJ Wolica

Indywidualna oferta dostosowana do potrzeb

Nie mamy ustalonego cennika, ponieważ dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę. Zależy nam na dostosowaniu naszych usług do konkretnych wymagań i oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu pod numerem: +48 602 400 102. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania, udzieli kompletnej informacji na temat możliwości organizacyjnych i uzgodni szczegóły, tak aby każda impreza była niezapomniana i spełniała oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do wspólnej współpracy!
JESTEŚMY DLA WAS

Ośrodek w Wolicy - rekreacja konna i wiele więcej

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Poznaj opinie naszych Gości